Polska ekipa Euro 2012 - przewidywania kibiców

Opublikowany 2012-06-10 20:16:35

Komentarze (1)


  • berserker30
    2012-06-14 11:46:16
    Sceptyczny zawsze jestem co do reprezentacji ,ale w tym roku grają nie źle,skoro takie niespodzianki z tak dobrymi drużynami były to my w ich porównaniu źle nie wypadamy,no dobrze też nie,jednak nie jest źle :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.