Policjanci 13 razy użyli tasera

Opublikowany 2010-10-05 13:57:33

surtv
1265
W poniedziałek australijskie władze opublikowały film, na którym widać, jak nieuzbrojony mężczyzna jest wielokrotnie rażony taserem przez policjantów. Zachowanie funkcjonariuszy potępił premier stanu Zachodnia Australia Colin Barnett i sama policja. Publikacja nagrania zbiegła się w czasie ze śmiercią innego mężczyzny obezwładnionego przy pomocy tasera (ABC Australia News).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.