Pokazali film z ataku na książęcą parę

Opublikowany 2011-01-04 19:26:06
surtv
1288
Brytyjska policja opublikowała nagranie z kamery monitoringu, na którym widać, jak protestujący przeciw podwyżce czesnego studenci atakują samochód wiozący księcia Walii Karola, i jego małżonkę, księżną Kornwalii, Camillę. Śledczy mają nadzieję, że dzięki temu uda im się zidentyfikować napastników - donosi brytyjski "Daily Telegraph" (AP).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.