PLYTP - Krecik i Atomówki zakopali szatana za stodołą (ft.DjKamillo2007)

Opublikowany 2009-12-02 17:42:14

xardas09
1711
!6:9 BICZYS!!! Ja i DjKamillo2007 łączymy siły i przedstawiamy wam poopa złożonego z dwóch kreskówek: Atomówek i małomównego Krecika. Połączenie tych bajek oznacza niezły Rozpierdol! xD Zobaczcie sami. Komentujcie i oceniajcie!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.