Plus - Wielka Oszcz

Opublikowany 2010-01-07 21:18:04
Wybierz jakość filmu: 240
Warth
1649
Masakra :D Rozumiem, że z obsługi wentylacyjno kominowej odczuwa Pani komfort :D

Komentarze (3)


 • debiec73
  2010-01-11 20:18:56
  Wielka Oszcz = WIELKA ŚCIEMA Właśnie sko nczyła mi się umowa i chciałem skorzystać z wymiany telefonu bo jak dowiedziałem się od pracownika Plus GSM wielka oszcz obowiązuje dlka nowych i starych klientów. Okazuje się że to jedna Wielka Ściema. Koszt telefonu który chciałem wymienić nokia e66 był dokłanie taki sam jak przed ogłoszeniem tej promocji a drugi telefon który chciałem Nokia e52 był nawet o ponad 100 zł !!! droższy. Wiem bo około chiałem najpierw wymienić telefon przed świętami i orientowałem się w cenach przed promocją wielka oszcz. Reasumując Plus GSM po raz kolejny próbuje nabić klientów w butelkę. Wielka Ściema nic więcej. NIe wiem jak inni operatorzy ale ja po ponad 10-cio letnim korzystaniu z tego operatora mam dość - czas to zmienić
 • gbacik
  2010-01-08 22:37:34
  oszcz .. to!
 • seba
  2010-01-08 12:59:21
  takie glupie ze smieszne ;D

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.