planking- zobacz co robią ci ludzie

Opublikowany 2011-06-08 23:31:15
trin11
923
Światowy trend, moda na planking, kłoda, plank

Komentarze (1)


  • trin11
    2011-06-08 23:36:29
    światowa moda na kłodę . Planking w ciągu miesiąca opanował cały świat. ludzie w stanach oszaleli! planking to wyczyn nie prosty. Nalezy położyć się, usztywnić ciało niczym kłoda - plank- po ang. kłoda i sfotografować się w najbardziej niezwykłym miejscu. Im oryginalniejsze i trudniejsze misce, tym lepiej. Sklepowa lada, półka z psią karmą,przystanek autobusowy, budka z lodami.... wszędzie można uprawiać ten sport!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.