Pistolet AIR-SOFT ASG GBB, KWA / KSC, G34 Hop-up czarny

Opublikowany 2010-03-02 12:51:59

bron_pl
1148
Pistolet ASG, dokładnie odwzorowana replika Glocka – broni używanej przez siły zbrojne wielu krajów. Jeśli twoje hobby to air soft, spraw sobie prezent. Pistolet jest zasilany CO2, wyposażono go w system blow - back. Więcej na www.bron.pl.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.