PiS-PO to to samo! Oto jak wiele musi się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu!

Opublikowany 2019-05-18 09:40:21
  • autor: Anonim
401
Oto jak wiele musi się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu. Obłuda PiS w pełnej krasie. Głośno krzyczą, że Platforma niszczyła Polskę, a tymczasem premier Morawiecki to były doradca Donalda Tuska, wicepremier Gowin był ministrem w rządzie PO-PSL, minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz należała do PO, a wicepremier Gliński jeszcze do Unii Wolności.

To tylko przykłady, bo byłych polityków PO, którzy są teraz w PiS jest całe mnóstwo, podobnie jak byłych posłów PiS, którzy uśmiechają się teraz jako politycy PO. Musicie zrozumieć, ze to jeden wielki teatrzyk, którym nasze elity polityczne manipulują obywatelami, dzielą społeczeństwo i nastawiają Polaków przeciwko sobie. A gdy społeczeństwo jest skłócone i wrogo do siebie nastawione, to łatwiej nim rządzić i sterować. W ten sposób PO wprowadziła 21 podatków i opłat, a PiS już 30! Kolejne rządy grabią Polaków coraz wyższymi podatkami, rujnują finanse publiczne, marnotrawią i rozkradają nasze pieniądze, a przy tym kolekcjonują niezliczoną ilość afer.

Jak długo jeszcze będziemy się na to godzić?! 26 maja to świetna okazja, by pokazać cwaniakom z POPiS-u, że nie damy się dalej ogłupiać. Wyjdźmy z tego błędnego koła i głosujmy na Konfederację, za naprawą Polski i obroną suwerenności naszej Ojczyzny.
========================================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.