PiS dał TVP MILIARD ZŁOTYCH

Opublikowany 2019-02-23 12:14:40
  • autor: Anonim
715
PiS przekracza kolejne granice w swojej pazerności, bucie i arogancji - dają dla TVP ponad MILIARD złotych z pieniędzy podatników! Dopięli swego podczas nocnych głosowań. Wszystko pod nazwą rekompensaty dla mediów publicznych, ale tak naprawdę to kolejny zastrzyk finansowy na rzecz pro-pisowskiej propagandy w telewizji publicznej! Nie ma mowy o żadnej misji, czy wartości społecznej, jest tylko jeden cel: ogłupiać społeczeństwo! Na to idą Wasze pieniądze! Manipulowanym narodem lepiej się rządzi. Takich samych narzędzi używała PO i wszystkie partie rządzące przed nią.

Ponad rok temu PiS dał dodatkowy miliard dla telewizji rządzonej przez Jacka Kurskiego i zastępu swoich propagandzistów. Niecały rok temu TVP uzyskała pożyczkę ok. 3 miliardy złotych z Funduszu Reprywatyzacyjnego, wchodzącego w skład Skarbu Państwa. Ale im wciąż mało, więc teraz przeforsowali kolejną ogromną kwotę, 1,26 miliarda złotych.
============================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.