Pimp my ride borat by razor

Opublikowany 2006-12-09 00:44:30

Razor
3447
Borat pimp my ride.... :D

Komentarze (2)


  • buki
    2008-01-04 15:03:24
    Idioto borat to angielski komik Sacha Baron tzw Ali G. Anglik tylko udajacy kazacha, jesli myslisz ze tak wyglada kazachstan towspolczuje twojej mamie.
  • Milo
    2007-08-14 00:13:26
    dla twojej wiadomosci, wiele osob podczas wojny uciekala do kazachstanu.. glownie zydzi itp... dlatego poznajesz jezyk... a co to video :D hehhe dobre :D "ŁaŁaŁiŁa" :D:D

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.