Pigułki Wiedzy - Premiera - Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego

Opublikowany 2012-03-19 14:40:16

epartnerzy
970
Jeśli chcesz się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności, ale masz problem z czasem, od dzisiaj może się to zmienić. Ruszają Pigułki Wiedzy. http:// IDEA jest prosta. Wystarczy 15 minut, aby otrzymać gotowe recepty, odpowiedzi na konkretne pytania, które Cię interesują. Weź udział w spotkaniu z ekspertem Pigułek Wiedzy, autorem bestsellera "Zarabianie PRAWDZIWYCH Pieniędzy", który podczas premierowego nagrania powie bardzo konkretnie o tym, co sam osiągnął mimo młodego wieku. Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego? • Jak od zera zbudować 2000 zł dochodu pasywnego w 3 lata? • Jak realnie i płynnie przejść w 3 lata drogę od pracownika do inwestora? • Jak zwiększyć sprzedaż w nowo założonej firmie nie mając kapitału i znajomości? • 2 sposoby na dochód pasywny, o których nigdy nie słyszałeś. Zapisz się na transmisję na żywo, ze spotkania, które odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 19 marca, o godzinie 20:00. http://

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.