Pierwsza bioniczna ręka

Opublikowany 2011-05-20 12:15:51
surtv
1192
Jeżeli ktoś miał co do tego jakiekolwiek wątpliwości - powinny one zostać rozwiane. Panie i panowie, żyjemy w przyszłości. Skąd ten wniosek? Wśród nas żyje pierwszy człowiek, którego ręka została zastąpiona mechaniczną protezą... kontrolowaną za pomocą umysłu (Wideo należy do ).

Komentarze (3)


 • Osama
  2011-05-20 18:00:46
  Dan nie chciałbym Cię obrazić ale wydaje mi się że zatrzymałeś się w momencie 1 wojny światowej... Takie protezy istnieją i są do użytku komercyjnego od kilku lat teraz są tylko udoskonalane :)
 • dan
  2011-05-20 15:59:33
  to narazie jest tylko filmik - osoba na nim ma zdrową rękę jest tylko osłonieta kołnierzem przypominającym protezę. Bio kończyny nie wejdą do użytku nie wcześniej niż za 30 lat - nie ma nawet wiarygodnego prototypu jak do tej pory; filmik = fake
 • zenek_kapusta
  2011-05-20 13:32:20
  o w morde:0 jeszcze troche i cyborgi beda po ulicy biegac ...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.