Perfumy o zapachu bekonu

Opublikowany 2011-04-19 13:31:46

surtv
1149
Zapach bekonu może przyciągać - z takiego założenia wyszli przedstawiciele amerykańskiej firmy Fargginay i na rynek wypuścili perfumy o właśnie takim zapachu. Seria przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Koszt jednego flakonu to 36 dolarów. Perfumy można kupować tylko na oficjalnej stronie Fargginay (Reuters).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.