Parodia Naruto - Sąd

Opublikowany 2009-07-02 16:58:41
justa951
1005
Parodia Naruto - Sąd

Komentarze (1)


  • adamcio
    2009-12-16 10:15:48
    hahahahahahahaa 1:35 *plask* *plask* *plask* XD 2:38 a jakich słow uzywala zona yy nie pamietam oj wes prosze cie XDD lolol 2:28 - domyslam sie o co chodzilo -i troche na y -domyslam sie ze to yeti hahaha XDD lolo 3:40 sąsiedzi O_O pierwszy raz go udezyla pescia u tescio bo zle zlozyl tapczan XD haha 4:48 podnioslem glos -jak w gore :DDD 5:00 tam pana udezyla -tak przepraszam czy pania to smieszy? bo mnie na sama mysl mnie boli -mnie też no widzisz stasia tez HAHA 5:53 panie tadku z tego co tu jest napisane mial pan jeszcze gips na rece i nodze moze pan to wyjasnic?- bo te wyjsca byly w ramach rehabilitacji XD 6:36 kolezanki z pracy XD 6:40 huta :DD 6:46 a jak wyglądało pana wspolne mieszkanie mialem dostemp do kuchni do całej kuchi - OO CZADZ zesarlem sie XDD 8:28 PAN JESTES DUPA NIE POSZKODOWANY ;p XD

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.