Panucci Christian fotki Roma

Opublikowany 2010-01-06 03:44:04

DELETED_4C423_barbbie
1210
Piłkarz Roma. Urodzony w Savona, Italy. Data urodzenia: April 12, 1973. Narodowość: Italian. Wzrost: 185cm. Waga: 72kg. Pozycja: Defender [R]. Numer na koszulce: 2. Poprzednie kluby: Genoa > Milan > Real Madrid > Inter Milan > Chelsea > Monaco.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.