Pamela Anderson VIP filmy

Opublikowany 2007-11-08 23:19:21
lolita
9698
Filmy z serialu VIP z Pamela Anderson.

Komentarze (1)


  • autor
    2007-12-18 18:33:32
    to jest pamela ? , ja pierdykam , nadeszly trakie czasy ze staruchy wygladaja jak 20-stki a 16 latki wygladaja jak by mialy po 28 ... o co tu chodzi ?;| gowniary chca byc dorosle a jak sie zestarzeja to jednak wola byc m,lode buahaha , szkoda mi ich w sumie :) tak sie przejmuja swoimi buziami i cyckami

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.