Ostatni finał Pucharu UEFA

Opublikowany 2009-05-21 11:02:40
Wybierz jakość filmu: 240
surtv
1045
Zobacz radość piłkarzy Szachtara Donieck po zdobyciu Pucharu UEFA w wygranym finale z Werderem Brema 2:1. Za rok Puchar UEFA zostanie zastąpiony liga europejska.

Komentarze (1)


  • kus
    2009-05-22 16:22:00
    werderm strzelil gola na koncu dogrywki ale sedzia nie uznal troche chamskie ale swabom sie nalezy oni maja za duzo wszystkiego ale ten koles co sponsoruje donieck to biznesmemn i przekupil sedziego

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.