Ostatki okiem miejskiej kamery

Opublikowany 2009-02-22 13:09:09
surtv
1940
Ta ostatnia niedziela, kuszące propozycje klubowych imprez, za oknami gospodarczy kryzys, a w barze ciągle jeszcze piwo na twoją kieszeń - te argumenty wystarczą, żeby na ostatniej prostej karnawału nie opaść z sił. Tym, którzy nigdy się nie męczą, radzimy: miejskie chodniki, pomniki i fontanny to kiepskie miejsca na after party.

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.