Oryginalny film reportera TVP z pod SMOLEŃSKA

Opublikowany 2010-04-14 10:19:54
Wybierz jakość filmu: 240
 • autor: Anonim
8773
Nagranie polskiego reportera TVP z miejsca katastrofy lotniczej Smoleńsk 10.04.2010r

Komentarze (5)


 • xxxx
  2010-04-24 00:58:04
  W 2000 roku bedac na pielgrzymce w Watykanie slyszalem od kaplanow o wizji JP II podczas wieczornij modlitwy,gdy plakal kard. Dziwisz pytal sie dlaczego placze? na to JP II odpowiedzial “gdybys widzial to co ja tez bys plakal, wszystko zalezy od tego w ktora strone pojdzie Polska Boze milosierdzia dla Polski, schowal twarz w dlonie modlil sie i plakal dalej. CO WIDZIAL PAPIEZ ??
 • LUKASZ M
  2010-04-22 03:11:15
  BRAT BYŁEGO PREZYDENTA POWINIEN DOWIEDZIEć SIĘ PRAWDY I WALCZYC O PRAWDĘ. ODRAZU POWINNA BYĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO ZBADANIA WYPADKU. NACHODZI JEDNA MYŚL DOŚWIADCZENI PILOCI,ZACHWALANI I LONDOWALI W MGLE?JA MYŚLĘ,ŻE WIEDZIELI O MGLE ALE NIC NIE WIDZIELI.SKONTAKTOWALI SIĘ Z WIERZĄ KTÓRA DAWAŁA IM NAMIARY.PODANO ZŁE NAMIARY I GDY PILOT ZNIŻYŁ SIĘ DO LONDOWANIA(UFAJĄC WIERZY)ZORIĘTOWAŁ SIĘ,ŻE JEST ZA NISKO! PRÓBOWAŁ PODERWAĆ ALE BYŁO ZA PUŻNO.MYŚLAŁ PEWNIE,ŻE DRZEWA SĄ (CIENKIE)I JAKOŚ WYLĄDUJĄ I TRAFIŁ NA JEDNO (GRÓBE).PILOT ZNAŁ ROSYJSKI WIĘC NIE MA MOWY O BŁĘDZIE.ŹLE PODANO WYSOKOŚĆ SZYBKOŚĆ WIDOCZNOŚĆ. TRZEBA TO WYJASNIĆ.
 • koi
  2010-04-18 01:00:36
  Ale pierwsza relacja pana montażysty nie wskazywała na dobre traktowanie przez ruskich, wręcz przeciwnie... kilka dni później w jego relacji ruscy starali się , gasili jak mogli (na początku mówił, że marnie im to szło) oddał film bo kto wie może miał gnata przy głowie i zmienił zdanie, on jeden to wie. Fałszywy gość, choć zrozumiałe boi się o siebie. P.S. do pana montażysty. Może ci ruscy jeszcze cie przytulili i powiedzieli, że robią wszystko co w ich mocy, i sercem są z tobą?
 • ktoś
  2010-04-16 19:08:10
  tak tylko ze on na poczatku nie wiedzial co to Za samolot prawda ? .. takze ewidentie slychac jak mowi zdziwiony ,,to polski samolot,, i ,, ja pierdziele to nasz,, .. kurde ja sie coraz bardziej obawiam zlego ;/
 • anonim
  2010-04-16 12:14:15
  ja uważam że ten reporter to była osoba dobrze podstawiona bo żadnych u niego emocji zbytnich nie było a w wywiadzie telewizyjnym opowiadał jak to ruski z nim się dobrze obchodzili że wypełniali tylko swoje zadanie nagrał to i powiedział tak aby rusków postawić w dobrym świetle obejrzyjcie filmik na YouTubie to zobaczycie prawdę.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.