Oh So Cute Kitten Meow

Opublikowany 2009-04-07 11:50:20
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
622
Cute himalayan kitten loves to cruise around and explore. Miracle is a bit of a complainer and does meow. Himalayan cats are sometimes talkers and will meow to let you know if they want something. lol this little guy sure does. Please do rate and comment since I have had to change the music of this video. I would love to read what you think. Personally this is my favourite video. I think Miracle is adorable in it!! Music: "Music Box Theme, Kevin MacLeod, incompetech.com Watch in better ...

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.