Odebrał prawo jazdy i wjechał w budynek

Opublikowany 2010-10-17 10:13:52
Wybierz jakość filmu: 240
surtv
1763
Rzecz dziej się w Bridgeville w stanie Pensylwania. Nastolatek po odebraniu wcześniej zdanego prawa jazdy tak niefortunnie próbował zaparkować przed centrum szkolenia kierowców, że wjechał do środka. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu (Pittsburg Channel).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.