Odciął sobie rękę, żeby przeżyć

Opublikowany 2011-01-11 14:06:54
surtv
3331
Amerykański alpinista Aron Ralston utknął w szczelinie kanionu. Zupełnie osamotniony wiedział, że nie może liczyć na pomoc. Po prawie 5 dniach w potrzasku zdecydował się na dramatyczny krok - by się uwolnić, odciął sobie rękę. Teraz na podstawie jego historii powstaje film w reżyserii Danny'ego Boyla, znanego m.in. z hitu "Slumdog. Milioner z ulicy" (filmweb.pl).

Komentarze (2)


  • qwerty
    2011-01-11 19:31:10
    Dlaczego usunales moj komentarz a tego barana na samym dole nie?Widac,ze jestes tak samo madry jak ten DEBIL JESTES!!!
  • Sosq
    2011-01-11 19:06:53
    Sorry qwerty za ten tekst.Moja mama dobierala sie do mnie jak bylem maly,dlatego teraz pisze takie teksty.Cale dziecinstwo molestowany przez mame,musisz mnie zrozumiec...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.