Od 13 lat mieszka w kanale

Opublikowany 2011-02-26 11:08:03

surtv
1473
Nawet w czasie największych mrozów śpią w kanałach, na działkach, pustostanach. Wolą to, niż ośrodki dla bezdomnych. Strażnicy przywożą im zupę i przy okazji sprawdzają, czy żyją (gazeta.tv).

Komentarze (3)


 • Gość
  2011-02-27 12:45:28
  big papa ale z Ciebie Ćmok przecież nie każdy bezdomny jest alkoholikiem a te Twoje 80% to PARANOJA!.:)
 • big_papa
  2011-02-27 08:14:00
  kkk nie wolno pić alkoholu i są pod stałym nadzorem,obserwacją więc wolą na własną rękę szukać miejsca do mieszkania. Akurat kanały są bardzo popularne gdyż nie zamarzną tam, w kanałach zawsze jest dodatnia temperatura. Szkoda takiego życia ale w 80% albo więcej sami sobie są winni.
 • kkk
  2011-02-26 17:54:21
  a dlaczego takie osoby nie chca i wola mieszkac w ten sposob? bo w osrodkach dla bezdomnych nie wolno pic alkoholu.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.