OCZY 157 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-05-03 19:33:05
mojzeszpl
749
OCZY 157. Wszyscy ziemscy ludzie posiadają ten organ wzroku. Jedno jest pewne, że większość nie potrafi korzystać z niego prawidłowo. Patrzą tym ziemskim wzrokiem i nie wiele potrafią dostrzec co się w koło nich dzieje. Przesłaniają sobie oczy ciemnymi okularami ponieważ boją się, żeby Światło do nich nie dotarło. Stosując różnego rodzaju przesłony na oczy uszkadza się tylko narząd wzroku. Zdrowy organizm ludzki nie ma potrzeby, aby hamować dopływ bezpośredni Światła do oczu. Narząd wzroku potrzebuje bardzo dużo czystego tlenu, aby mógł prawidłowo funkcjonować. Poprzez stosowanie różnego rodzaju kosmetyków wstrzymuje się oczyszczanie oczu i śmieci, które powinny być wydalone na zewnątrz, zalegają i ograniczają możliwość dobrego widzenia. Stosowanie okularów korekcyjnych, to jest półśrodek i nie ma w tym żadnego skutecznego leczenia wręcz osłabia się jeszcze wzrok. Zmuszając oczy do oczyszczania, wyrzucenia zalegających tam śmieci wzrok też od razu się poprawi. Działając energetycznie na organ wzroku, pobudza się go do oczyszczania, wydalania toksyn i dostarcza potrzebnej życiowej energii.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.