Nowy facet Dody

Opublikowany 2009-09-08 19:34:21

nesmusic
364

Komentarze (1)


  • xxx
    2010-11-12 00:22:37
    e wy*i*rd**j od dody koles bo cie troche uszkodze wiem gdzie mieszkasz h*** zostaw ja bo ona jest moja ruszysz jej tylko ci** to zobaczysz huujjuu zlamany masz ja zostawic w spokoju zrozumiales koles ja ja bede bzykal dzien i noc zrozumiane

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.