Niezwykłe zdjęcia wykonane na cmentarzu żydowskim w Zabrzu - relacja Dariusza Walerjańskiego

Opublikowany 2010-06-06 09:32:51

smugiel123
2880
Podczas pobytu FN w Zabrzu mieliśmy okazję zjechać na dno zabytkowej kopalni Guido. Oprowadzał nas wspaniały przewodnik i świetny historyk, Dariusz Walerjański. Wiedząc, czym zajmuje się Fundacja Nautilus, opowiedział o niezwykłym zdarzeniu, które miał okazję poznać właśnie jako historyk miejscowych cmentarzy żydowskich. Sprawa było o tyle ciekawa, że wiązała się także ze zdjęciami, do których udało nam się dotrzeć. Na dolnych pokładach kopalni Guido nagraliśmy rozmowę z Dariuszem Walerjańskim. http://

Komentarze (2)


  • ktoś
    2011-04-26 10:10:57
    Też tam była, wcale nie ma tak strasznie.. ja jakoś nie wierze w te duchy
  • Michael.
    2011-04-23 13:29:12
    Mieszkam w Zabrzu byłem na cmentarzu Żydowskim z 2-3 razy od początku wiedziałem że coś tam jest nie tak straszna atmosfera ! Naprawdę sprawdzcie sami w wieczór tam iść nie polecam : (

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.