Niezwykła iluzja optyczna

Opublikowany 2011-07-09 15:07:14
Wybierz jakość filmu: 240 480 720
WiXa
2695
Nowo odkryta iluzja optyczna - ułożone obok siebie zdjęcia twarzy, zmieniające się z odpowiednią szybkością, powodują ciekawe zniekształcenia. Spostrzegamy karykatury z wyolbrzymionymi cechami odbiegającymi od reszty, np. wysokie czoło robi się jeszcze większe.

Komentarze (5)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.