Niewidoma 5 letnia Koeranka - Geniusz?

Opublikowany 2008-08-14 08:40:22
bubi
1950
Yoo Ee Yun - 5 letnia niewidoma Koreanka, adoptowana, po usłyszeniu raz utworu potrafi go zagrać lepiej niż niejeden pianista. Z racji swojego wieku, choroby i braku jakiegokolwiek kontaktu z muzyką klasyczną ten przypadek jest po prostu niewytłumaczalny!

Komentarze (6)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.