Niepowstrzymany atak śmiechu w "Spadkobierach"

Opublikowany 2010-11-17 20:02:25
dwazlote
9820
"z tego co wiem, to przed tą sceną Andrus wypił szklankę, jak mu się wydawało wody, a to nie była woda;) nie wiem dokładnie czy ktoś specjalnie podłożył mu tą wódkę, czy sam sobie przez pomyłkę nalał, ale siekło go porządnie;) "

Komentarze (3)


 • hehe
  2010-11-21 21:20:01
  wódy sie napił. Tam maja prawdziwy alkohol. Pamietam odcinek z Hajzerem jak tez sie napil myslac ze to woda :D
 • Adrianek
  2010-11-21 03:58:10
  nie lepsze od whos line is it anyway, ale daje rade :)
 • donmichal
  2010-11-21 01:42:03
  serial jest super,improwizowana na żywo.świetnie dobrani aktorzy i goście na jeden odcinek.Na prawdę warto obejrzeć.Dialogi super,często świetne nabijanie się z debilizmu dialogów telenowel(na przykład mody na sukces)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.