Nauka jazdy- kursantka wraz z egzaminatorem lamie prawo

Opublikowany 2010-02-13 17:29:50
Wybierz jakość filmu: 240
robert553
3095
Podczas tego nagrania można uświadczyć jak "elka" przekracza prędkość nawet o 30km/h - a instruktor napewno czytał gazete:) Po dojechaniu na skrzyżowanie zobaczyłem ze to kobieta prowadzi... to chyba była licencja na kierowce rajdowego:)

Komentarze (9)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.