Naturalne produkty konopne - Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

Opublikowany 2020-04-15 14:41:32

konopiafarmacja
374

Konopna Farmacja to sklep stacjonarny jak i internetowy,który oferuje wyłącznie sprawdzone produkty konopne Są to różnego rodzaju preparaty, które można stosować na co dzień. Polecamy olejki CBD, herbatki na różne dolegliwości, a także maści konopne, które działają silnie przeciwbólowo. Sklep jest miejscem, w którym mogą zrobić zakupy nie tylko zwolennicy ziołolecznictwa. Zapraszamy również osoby, którym są bliskie zdrowe odżywianie i pielęgnacja środkami bazującymi na naturalnych składnikach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.