NARODZIE WYBRANY, POLSKO! 12 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZA

Opublikowany 2009-04-08 23:24:50
Wybierz jakość filmu: 240
mojzeszpl
734
NARODZIE WYBRANY, POLSKO! 12. W waszym narodzie przyszedł na świat Syn Boży, Jezus Chrystus. Przez nikogo nierozpoznany. Zakończył Sąd Ostateczny, który rozpoczął Syn Człowieczy, Imanuel, będący na Ziemi do 1941r. ubiegłego wieku. Syn Boży rozpoczął budowę Królestwa Tysiącletniego na Ziemi, do pomocy ma aż dwóch apostołów; Tyarę i mnie Mojżesza. Co robi resztę duchów, którzy schodząc na Ziemię przysięgali służyć Światłu? Obciążyli się tak materią, że nie mogą w żaden sposób obudzić się. Wydarzenia na całym świecie się nasilają, to jest efektem pracy żywiołów. Żywioły są mową Pana.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.