Narkotyki zabezpieczone przez policjantów w Olsztynie

Opublikowany 2017-03-07 12:37:05

  • autor: Anonim
1142

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 64-latka. Mężczyzna w mieszkaniu posiadał znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze, łącznie zabezpieczyli 260 gramów marihuany i ponad 180 gramów amfetaminy. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków to ponad 40 tysięcy złotych.

Więcej: http://

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.