nanotechnologia w kosmetologii - Klinika Nantes

Opublikowany 2009-11-27 14:25:47

DELETED_207C2_praktycy
1798
Nie zamarza w temperaturze -25˚C, jednak po wstrząśnięciu … skrystalizuje się. Nie wrze w 100˚C, choć błyskawicznie wyparuje w temperaturze 160˚C. Olej wlany do niej zaczyna się rozpuszczać. To nie cuda, tylko nauka i możliwości Kliniki Zdrowia i Urody NANTES.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.