Najwęższy garaż świata

Opublikowany 2010-01-28 16:08:21

jacojaco
4665
Sprawa jest całkiem skomplikowana. Jego stary Fiat Panda ma 1-metr 49-centymetrów szerokości, podczas gdy jego “garaż” ma szerokość… 1-metra 55-centymetrów! Na manewrowanie pozostaje więc 6 centymetrów. Po 3 z każdej strony W zasadzie to ów garaż, jako takim garażem nie jest. Nazwałbym to szerokim przejściem z podwórka na ulicę. Nasz bohater postanowił je jednak wykorzystać na potrzeby parkowania swojego wozu. Nie wiem, jak ten człowiek to robi, ale od dziś będziemy go nazywać Mistrzem Parkowania. Najlepszy jest jednak sposób, w jaki opuszcza samochód i wchodzi do domu. Chyba nic tego nie przebije…

Komentarze (15)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.