Najszybszy pies świata

Opublikowany 2010-07-18 15:06:23

evobrain
3207
O skubany!

Komentarze (4)


 • Rhodesian Ridgeback
  2012-09-26 13:53:05
  najszybszy pies świata? mój labrador jest szybszy -.- nie no bez przesady,żel abrador,ale posiadam 6 Rhodesianów ( Rhodesian Ridgeback) duże,muskularne,silne,inteligentne psy ( nie kierujcie się informacjami zn etu gdzie wszyscy podają,że dorosły pies mierzy do 69 cm i waży do 36,5k bo mogę Wam pokazać swoje...średnio ok 85cm i 75kg wagi i to zbite,gończo tropicielskie,,wierne od 1 dnia,a na pewno szybsze niżten wyżeł...pooglądajcie filmiki jak rhodesian sunie za samochodem,85km/h dla nie dowiarków,wystarczy wpisać w youtube zanim zaczną hejtować,a wyżeł tu na pewno tyle nie biegł,Rhodesian jest tak wspaniałym psem,że jako szczeniak nie ma z Nim żadnych problemów trzeba mu tylko poświęcić czas,a szybko uczą się wszystkiego,mdosłownie . Pozdrawiam i czekam aż znajdą się hejterzy i internetowi znawcy,ktoś chce dowodów ,proszę 9553728 .
 • marecki
  2011-08-17 01:32:15
  Psy myśliwskie tak kipią energią że wręcz proszą aby dawać im zajęcie. A poza tym lata hodowli sprawiły że są wytrzymalsze nawet od psów zaprzęgowych takich jak husky, więc nie ma co się martwić o tego wyżełka ;)
 • Eta_carinae
  2011-07-08 20:07:27
  Co Ty tam wiesz -.- Ta, lepie żeby zwierze się męczyło i maltretowało w czterech ścianach domu. Czy gdyby ten pies był maltretowany ,ub do czegokolwiek zmuszany, leciałby jak rakieta przez tor?! On to kocha. Mi Cie żal.
 • blondii ;)
  2011-02-12 08:36:08
  ja bym tak psa nie martretowała . żal mi tego psa ;(

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.