Najlepsze wybory zaczynają się w Konopnej Farmacji Poznań

Opublikowany 2021-10-14 11:50:08

konopiafarmacja
448
Prezentowane w naszym sklepie różnorodne produkty konopne , począwszy od olejku CBD, oleju konopnego , nasion konopnych, a kończąc na kosmetykach wytwarzanych z konopi przeznaczonych dla poszczególnych typów skóry jak cera trądzikowa czy łuszcząca się skóra . Zadbasz nimi zarówno o twarz , jej oczyszczenie i nawilżenie, jak i o całe ciało. Duży wybór olejów konopnych i balsamów z olejem CBD do ciała pozwoli zregenerować oraz odżywić skórę, a szampony konopne i odżywki odbudują Twoje włosy. Cały czas poszukujemy, próbujemy i wybieramy najlepsze polskie i zagraniczne kosmetyki na bazie konopi. Urzekają nas proste składy pozbawione chemicznych dodatków w formie konserwantów, parabenów. Służymy zawsze poradą i z radością dzielimy się swoją wiedzą na temat produktów konopnych . Zależy nam, by zaproponować klientom sklepu internetowego i stacjonarnego , który jest w Poznaniu te produkty, które doskonale wpiszą się w ich potrzeby.
" Najlepsze wybory zaczynają się na w Konopnej Farmacji Poznań "

Komentarze (1)


  • Kamila67
    2021-11-04 14:34:10
    Właśnie testuje swój pierwszy olejek konopny , słyszałam tyle pozytywnych opinii, a przyda się na moje dolegliwości ze snem. Na razie pierwszy dzień więc trzymajcie kciuki, Pozdrawiam :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.