Najbogatsi ludzie na świecie. Dom najbogatszego Rosjanina Uliszera Usmanowa

Opublikowany 2016-03-18 11:26:03
agmi
1493

Rosyjski oligarcha Usmanow Uliszer jest najbogatszym człowiekiem w Rosji (Forbes 2011, 2014). Prowadzi interesy w różnych branżach, m.in. jest prezesem Gazprominvestingholdings - spółki, która przeprowadza trudne inwestycje i transakcje dla Gazpromu.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.