Nagrody o wartości 3 mln dla kierownictwa ZUS (28.05.2018)

Opublikowany 2018-06-01 21:44:30

  • autor: Anonim
595
Ponad 3 miliony złotych - tyle łącznie wyniosły nagrody dla kierownictwa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w 2016 i 2017 roku. Taką odpowiedź otrzymał wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka na swoje zapytanie. Skierował je po tym, jak minister rodziny, pracy i polityki społecznej powiedziała, że ZUS ma świetną sytuację finansową.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.