"My Słowianie" Cleo i Donatana w greckim "Twoja twarz brzmi znajomo"

Opublikowany 2017-05-15 13:35:50
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
1513

"My Słowianie" Cleo i Donatana w greckiej telewizji? Tak! W tamtejszej odsłonie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jeden z uczestników przebrał się za piosenkarką i wykonał utwór... po polsku. Zobaczcie zabawne nagranie, które robi furorę w sieci!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.