Muzyka ulicy - Street Musique - 1972 Ryan Larkin

Opublikowany 2008-08-14 13:16:09

DELETED_E1696_animacja
1276
Muzyka ulicy Street Musique 1972 Jest to improwizacja wizualna w muzyce, wykonana przez grupę ulicznych animatorów. Animacja przedstawia jak artyści widzą siebie samych jak i ulicę z własnego punktu widzenia, własnej wyobraźni. Odbiera on świat w tej animacji przez humorystyczny pryzmat życia. Visual improvisation on music performed by a popular group presented as sidewalk entertainers. The illustration is by a young film artist and animator who sees life with an amused and imaginative eye. His take-off point is the music, but his own beat is more boisterous than the musicians. He ranges from the most convoluted of abstractions to caricature of familiar rituals, including the bath. A film without words

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.