Msza za Bieleckiego

Opublikowany 2010-06-18 16:30:04

smugiel123
894
Sandomierskie wiadomości z 17 czerwca 2010. Wyrazy otuchy, modlitwa i wiara w powrót do zdrowia. Tylko w ten sposób możemy pomóc Karolowi Bieleckiemu jednemu z najlepszych piłkarzy ręcznych na świecie. Reprezentant Polski przeszedł w Niemczech kolejną operację uszkodzonego oka. Wychowanek Wisły Sandomierz urazu doznał w przypadkowym starciu podczas piątkowego towarzyskiego meczu Polski z Chorwacją. Nieoficjalne informacje po drugiej operacji nie były optymistyczne. Lekarze przekazali, że oko jest trochę w złym stanie, ale wierzą w to, że będzie dobrze. Mariusz Jurasik to najbliższy znajomy Karola z klubu i reprezentacji, a Marek Adamczak to z kolei opiekun od początku kariery. Obaj najczęściej kontaktują się z przyjacielem. Karol się bardzo dobrze trzyma. Nie załamuje się i wierzy że to się dobrze skończy. W środę wieczorem w kościele klasztoru na Karczówce z inicjatywy klubu Vive Targi Kielce odbyła się masz św. w intencji powrotu Karola do zdrowia. Wzięli w niej udział przyjaciele z klubu i kibice.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.