MŚ 2010: Włochy - Słowacja 2:3

Opublikowany 2010-06-25 11:34:25

surtv
2431
Niesamowite rozstrzygnięcie meczu Słowacji z Włochami spowodowało prawdziwe szaleństwo w ojczyźnie piłkarzy Vladimira Weissa. Słowacy wygrali 3:2, dzięki czemu ich debiutancki występ na mundialu trwa dalej. Ciągle czekają na rywala w 1/8 finału, którym najprawdopodobniej będzie Holandia.

Komentarze (1)


  • as
    2010-06-25 20:08:39
    rpa 2010 to dotychczas najgorsze misrtrzostwa jakie rozgrywano - nie chodzi o słowacje ale całokształt

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.