MŚ 2010: Włochy - Nowa Zelandia 1:1

Opublikowany 2010-06-21 09:10:27

surtv
705
Sensacja na stadionie Mbombela Stadium w Nelspruit! Mistrzowie świata z 2006 roku zaledwie zremisowali 1-1 z 78. drużyną rankingu FIFA - Nową Zelandią. Ekipę "All Whites" na prowadzenie wyprowadził Shane Smeltz, wyrównał strzałem z rzutu karnego Vicenzo Iaquinta. Po dwóch meczach obie drużyny mają identyczny dorobek. Po dwie bramki strzelone, stracone oraz dwa zdobyte punkty.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.