MŚ 2010: Nigeria - Grecja 1:2

Opublikowany 2010-06-18 08:57:45
Wybierz jakość filmu: 240
surtv
486
Grecja dosyć niespodziewanie wygrała z Nigerią 2:1 (1:1) w meczu grupy B piłkarskich mistrzostw świata w RPA. Początek spotkania należał do Nigerii, jednak drużyna z Afryki po czerwonej kartce dla swojego zawodnika utraciła inicjatywę i pozwoliła Grekom odebrać sobie zwycięstwo.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.