MŚ 2010: Niemcy - Argentyna 4:0

Opublikowany 2010-07-04 10:34:19

surtv
2254
Niemcy Argentyna 4:0! Tak jak Brazylijczycy Argentyńczycy pakują walizki i wracają do domu. Perfekcyjnie działająca niemiecka maszyna dosłownie rozjechała drużynę Diego Maradony w drodze do półfinału. Kolejno Muller, Friedrich i Klose dokonali piłkarskiej egzekucji na Argentyńczykach, którzy dziś nie przypominali zespołu gwiazd, a raczej polską trzecią ligę.

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.