MŚ 2010: Niemcy - Anglia 4:1

Opublikowany 2010-06-28 10:00:51
surtv
2725
To miało być coś więcej niż zwykły mecz piłki nożnej i rzeczywiście był. Po rozgrywanym w niezwykle szybkim tempie spotkaniu Niemcy pokonali Anglię 4:1. Wynik mógłby być inny, bo sędzia nie uznał prawidłowo zdobytego gola dla Anglików, przy stanie 2:1.

Komentarze (6)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.