MŚ 2010: Holandia - Urugwaj 3:2

Opublikowany 2010-07-07 17:21:33
surtv
1955
W pierwszym meczu 1/2 finału piłkarskich mistrzostw świata w RPA Urugwaj przegrał z Holandią 2-3. W kluczowym momencie, sędziowie uznali gola na 1-2 strzelonego przez Wesleya Sneijdera, gdy będący na spalonym Robin van Persie absorbował uwagę bramkarza. Sędziowie przyjechali z ...Uzbekistanu i Kirgistanu.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.