MŚ 2010: Holandia - Japonia 1:0

Opublikowany 2010-06-20 10:13:24

surtv
569
W meczu grupy E piłkarskich mistrzostw świata Holandia pokonała 1-0 Japonię. Zwycięskiego gola w 53. minucie zdobył Wesley Sneijder. Dzięki zwycięstwu i wygranej Danii z Kamerunem 2-1 w wieczornym meczu, Oranje są pierwszą drużyną, która awansowała do 1/8 finału.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.