MŚ 2010: Hiszpania - Portugalia 1:0

Opublikowany 2010-06-30 08:50:05
surtv
1526
Reprezentacja Hiszpanii - choć krytykowana niemal od początku mundialu - znów pokazała, że miano faworyta mistrzostw nie jest na wyrost. Zespół z Półwyspu Iberyjskiego w dobrym stylu pokonał trzecią drużynę w rankingu FIFA - Portugalię 1:0 i zapewnił sobie awans do ćwierćfinału. Niezawodny - jak zwykle - był David Villa, którego bramka z 63 minuty zdecydowała o wyniku. Hiszpańska Armada znów jest wielka!

Komentarze (1)


  • Janek
    2010-07-04 18:19:10
    Jestem przeszczesliwy :) musze sie pochwalic zarabiam 4 tysiace zl nic nie robiac siedzac w domu :) wpiszcie sobie w googlach oszukany poker

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.